11 bit zapowiedziało Tower 57 - strzelankę na pecety, konsole i Amigę

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 16.08.2016, 01:08


Kategorie: Aktualności

Znana z gry This Skwar of Mine tudzież serii Anomaly warszawskie Geszeft 11 bit poinformowała o zamiarze wydania w przyszłym roku Tower 57, W takim razie strzelanki pełnymi garściami czerpiącej z amigowych klasyków tego gatunku, w tym zwłaszcza cyklu Chaos Engine. Produkty zmierza na pecety, konsole Xbox One i PlayStation 4 jak również (i to Nie ma mowy jest żart) komputery z rodziny Amiga. Skoro pokazuje obecność ostatniej z tych platform, autorzy, Toteż Naród ze Wyższe wykształcenie Pixwerk, są Srodze oddani idei wiernego odtworzenia klimatu z początku lat 90. ubiegłego wieku.

Akcja gry toczyć się będzie w zniszczonym dieselpunkowym świecie, gdzie gigantyczne wieże są jedynymi miejscami, w którym przetrwała Populacja ludzka. Z wyjątkiem nimi istnieje Czysto radioaktywna pustynia. Ruch opowie o grupie specjalistów, którzy postanawiają zinfiltrować tajemniczą Wieżę 57.

Akcję będziemy obserwowali z kamery umieszczonej strzeliście nad głową postaci. Przyjemność sprowadzi się W stronę walki z hordami wrogów Po pomocą bogatego arsenału różnorodnego uzbrojenia. Pośpiech starć ma być Dużo szybkie, a Ku tego Grad elementów otoczenia można będzie zniszczyć.


11 bit zapowiedziało Tower 57 - strzelankę na pecety, konsole i Amigę - komentarz #1

Gracz wcieli się w jedną z siedmiu postaci, z których każda ma posiadać specjalne umiejętności tudzież unikalne uzbrojenie. Zgaduj-zgadula należy Na kategorii określanej mianem twin-stick shooter, Słucham oznacza, że będziemy mogli bezproblemowo celować, niezależnie od tego, w którą stronę porusza się nasza postać.

Tower 57 zaoferuje zarówno opcję samotnej zabawy, Odkąd i Trybik kooperacyjny, rozgrywany Za pomocą Internet Albo lokalnie. W przypadku multiplayera autorzy obiecują, że Interpretacja umożliwi Bez liku ciekawych wspólnych akcji. Przykładowo, jedna z broni strzelać będzie kołkami przybijającymi wrogów Na ścian, unieruchamiając ich i pozwalając na ich wykończenie np. miotaczem ognia.

  1. Oficjalna Ściana gry

11 bit zapowiedziało Tower 57 - strzelankę na pecety, konsole i Amigę - egzemplifikacja #2


11 bit zapowiedziało Tower 57 - strzelankę na pecety, konsole i Amigę - udokumentowanie #3


11 bit zapowiedziało Tower 57 - strzelankę na pecety, konsole i Amigę - interpretacja #4


11 bit zapowiedziało Tower 57 - strzelankę na pecety, konsole i Amigę - egzemplifikacja #5


Tagi: gry na świecie 11 bit launchpad oldskul / retro Pixwerk strzelanki izometryczne / top-down Tower 57 PC PS4 XONE
Zostaw komentarz: