11 bit zapowiedziało Tower 57 - strzelankę na pecety, konsole i Amigę

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 16.08.2016, 01:08


Kategorie: Aktualności

Znana z gry This Żar of Mine jak również serii Anomaly warszawskie Przedsiębiorstwo 11 bit poinformowała o zamiarze wydania w przyszłym roku Tower 57, Znakiem tego strzelanki pełnymi garściami czerpiącej z amigowych klasyków tego gatunku, w tym zwłaszcza cyklu Chaos Engine. Montaż zmierza na pecety, konsole Xbox One i PlayStation 4 a również (i to Takiego jest żart) komputery z rodziny Amiga. Jeżeli pokazuje obecność ostatniej z tych platform, autorzy, Tedy Rasa ludzka ze Wyższe wykształcenie Pixwerk, są Jak skurczybyk oddani idei wiernego odtworzenia klimatu z początku lat 90. ubiegłego wieku.

Akcja gry toczyć się będzie w zniszczonym dieselpunkowym świecie, gdzie gigantyczne wieże są jedynymi miejscami, w którym przetrwała rasa ludzka ludzka. Prócz nimi istnieje Lecz radioaktywna pustynia. Ruch opowie o grupie specjalistów, którzy postanawiają zinfiltrować tajemniczą Wieżę 57.

Akcję będziemy obserwowali z kamery umieszczonej niebagatelnie nad głową postaci. Przyjemność sprowadzi się W kierunku walki z hordami wrogów Podczas pomocą bogatego arsenału różnorodnego uzbrojenia. Lotność starć ma być Nad podziw/wyraz szybkie, a W stronę tego Mnóstwo elementów otoczenia można będzie zniszczyć.


11 bit zapowiedziało Tower 57 - strzelankę na pecety, konsole i Amigę - wizerunek #1

Gracz wcieli się w jedną z siedmiu postaci, z których każda ma posiadać specjalne umiejętności a także unikalne uzbrojenie. Drganie należy W stronę kategorii określanej mianem twin-stick shooter, He oznacza, że będziemy mogli lubieżnie celować, niezależnie od tego, w którą stronę porusza się nasza postać.

Tower 57 zaoferuje zarówno opcję samotnej zabawy, Kiedy i Tok postępowania kooperacyjny, rozgrywany Via Internet Albo lokalnie. W przypadku multiplayera autorzy obiecują, że Gierka umożliwi Do licha (i trochę/i ciut ciut) ciekawych wspólnych akcji. Przykładowo, jedna z broni strzelać będzie kołkami przybijającymi wrogów Na ścian, unieruchamiając ich i pozwalając na ich wykończenie np. miotaczem ognia.

  1. Oficjalna Krawędź gry

11 bit zapowiedziało Tower 57 - strzelankę na pecety, konsole i Amigę - obrazek #2


11 bit zapowiedziało Tower 57 - strzelankę na pecety, konsole i Amigę - przykład #3


11 bit zapowiedziało Tower 57 - strzelankę na pecety, konsole i Amigę - informacja #4


11 bit zapowiedziało Tower 57 - strzelankę na pecety, konsole i Amigę - rycina #5


Tagi: gry na świecie 11 bit launchpad oldskul / retro Pixwerk strzelanki izometryczne / top-down Tower 57 PC PS4 XONE
Zostaw komentarz: