Battlefield 1 - nowy zwiastun i termin startu otwartej bety

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 16.08.2016, 09:08


Kategorie: Newsy

Mamy dobre wieści dla graczy czekających na Battlefield 1, Więc jedną z najważniejszych Kanclerz tego roku. Studio DICE właśnie wypuściło Nowatorski zwiastun, przyszykowany z okazji targów gamescom, plus ogłosiło Data startu otwartej bety. Testy ruszą 31 sierpnia i będą w nich mogli wziąć udział posiadacze pecetów a także konsol Xbox One i PlayStation 4. Osoby z kontem Insider rozpoczną zabawę Parę dni wcześniej.

Otwarta beta pozwoli bawić się na mapie Piaski Synajska. Zaoferuje ona m.in. starcia piechoty w wąskich uliczkach osady Bir-el-Mazar i bitwy powietrzne nad klifami. Przy tym w trakcie Turniej będziemy mogli skorzystać ze wsparcia behemota, który na tym poziomie ma mieć postać pędzącego wśród piasków pustyni pociągu pancernego.

W becie znajdziemy dwa Pęta rozgrywki. Pierwszym z nich będzie idol fanów serii, To jest Podbój. Zaoferuje on dużą skalę bitew, z Najwięcej 64 graczami jednocześnie, którzy będą walczyli o przejmowanie punktów kontrolnych na mapie. W starciach Sztuczność piechotą wezmą udział pojazdy, samoloty jak również behemoty. Pośród testów zagramy także w 24-osobowy Technika Szturm. W Zanim Karta atakująca będzie musiała znaleźć i zniszczyć telegrafy obrońców, służące im W stronę wzywania wsparcia artyleryjskiego.


Wartownik to jedna z Klas Elitarnych. - Battlefield 1 - Nowomodny Przedświt i Staż startu otwartej manatki - wiadomość - 2016-08-16
Wartownik to jedna z Klas Elitarnych.

Twórcy ujawnili także pierwsze informacje na Tematyka tzw. Klas Elitarnych, które będą siały Rujnacja i Dom/szpital (dla) wariatów na polu bitewnym. W grze znajdą się ich trzy rodzaje:

  1. Żołnierz z miotaczem ognia – ubrany jest w przeciwogniowy strój z maską gazową, która spowalnia go i utrudnia obserwację otoczenia. Sposobem na jego zabicie będą ataki z bezpiecznych dystansów, Na zewnątrz zasięgiem płomieni.
  2. Wartownik – uzbrojony w chłodzony wodą kb maszynowy i chroniony Na skutek prymitywny pancerz. Jest egzotycznie zawiły Na zabicia, Ależ jego słabym punktem jest Błąd maski gazowej.
  3. Łowca czołgów – wyposażony w kb przeciwpancerny 1918 Tankgewehr, ekscentrycznie pewny versus piechocie i pojazdom. Dorzeczny strzał ma być w stanie zerwać gąsienicę Ewentualnie unieszkodliwić pukawka maszynowy bądź armatę pojazdu.

Przypomnijmy na koniec, że Battlefield 1 trafi Na sprzedaży 21 października tego roku na konsolach Xbox One i PlayStation 4 plus na pecetach. Osoby, która zamówią w przedsprzedaży tzw. Edycję Ochotnika będą mogły rozpocząć zabawę trzy dni wcześniej, Przeto 18 października.

  1. Oficjalna Uczestnik gry
  2. Co wiemy o grze Battlefield 1? Uzbrojenie, sytuacja historyczne i kampania (zapowiedź)
  3. Battlefield 1 - Leksykon wiedzy

Tagi: gry na świecie Battlefield 1 beta-testy EA DICE / Digital Illusions CE Electronic Arts Inc. gamescom 2016 sieciowe strzelanki trailery (gry) PC PS4 XONE
Zostaw komentarz: