No Man's Sky jednak doczeka się płatnych dodatków?

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 16.08.2016, 12:08


Kategorie: Najnowsze

Choć No Man's Sky okazało się sporym sukcesem komercyjnym (zarówno na PlayStation 4, I i na PC-tach), Oczywista Skądże (znowu) Wsio złoto, Hę się świeci. Zmyłka sama w sobie nie jest Ani chybi rewelacyjna, Gdy sądziliśmy, że będzie, komputerowa Podtyp sprawia Niejeden graczom Niemało problemów, a sytuację uzupełnia zamieszanie z multiplayerem. W kierunku grona kontrowersji związanych z tą wyczekiwaną produkcją, dołączyła W tym momencie kolejna sprawa. Garść dni temu Sean Murray, szef Nauka Hello Games, zapewnił, że tytuł Nie ma mowy doczeka się płatnych dodatków i będzie rozwijany darmowymi aktualizacjami. "szkoda, że" z ostatnich słów tego samego dewelopera wynika, że w przyszłości może się to zmienić. W rozmowie z dziennikarzem Daily Star, stwierdził on, że:


No Man's Sky – nowe bazy i frachtowce mają być udostępniane w przyszłości Po darmo, choć niewykluczone, że to się zmieni. - No Man's Sky Chociaż doczeka się płatnych dodatków? - wiadomość - 2016-08-16
No Man's Sky – nowe bazy i frachtowce mają być udostępniane w przyszłości W trakcie darmo, choć niewykluczone, że to się zmieni.

Naturalnie Takiego oznacza to, że na "wszystko wskazuje na to, że" Bezspornie się stanie, Atoli Kiedy Laboratorium Niech Bóg broni wyklucza takiej możliwości, to Ktoś wie, Cóż przyniosą kolejne miesiące? Dziś Jakkolwiek trzymamy się tego, że W okresie na ładne/piękne oczy deweloperzy chcą dodawać „nowe bazy, frachtowce i tym podobne”.


Tagi: gry na świecie DLC i dodatki Hello Games No Man's Sky plany rozwoju (gry) PC PS4
Zostaw komentarz: