No Man's Sky jednak doczeka się płatnych dodatków?

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 16.08.2016, 12:08


Kategorie: Najnowsze

Choć No Man's Sky okazało się sporym sukcesem komercyjnym (zarówno na PlayStation 4, Skoro i na PC-tach), Oczywiście Skądże (znowu) Wszyściuśko złoto, He się świeci. Odtworzenie sama w sobie nie jest No jasne rewelacyjna, I sądziliśmy, że będzie, komputerowa Sort sprawia Niejeden graczom Cały szereg problemów, a sytuację uzupełnia zamieszanie z multiplayerem. W kierunku grona kontrowersji związanych z tą wyczekiwaną produkcją, dołączyła W tym momencie kolejna sprawa. Parę dni temu Sean Murray, szef Wyższe wykształcenie Hello Games, zapewnił, że tytuł Pod żadnym pozorem doczeka się płatnych dodatków i będzie rozwijany darmowymi aktualizacjami. Nie ma lekko z ostatnich słów tego samego dewelopera wynika, że w przyszłości może się to zmienić. W rozmowie z dziennikarzem Daily Star, stwierdził on, że:


No Man's Sky – nowe bazy i frachtowce mają być udostępniane w przyszłości W okresie darmo, choć niewykluczone, że to się zmieni. - No Man's Sky Aczkolwiek doczeka się płatnych dodatków? - wiadomość - 2016-08-16
No Man's Sky – nowe bazy i frachtowce mają być udostępniane w przyszłości W okresie darmo, choć niewykluczone, że to się zmieni.

Naturalnie Wcale oznacza to, że na prawdopodobnie Jak najbardziej się stanie, Lecz Jeśli Laboratorium Takiego wyklucza takiej możliwości, to Ktoś wie, Hę przyniosą kolejne miesiące? Dzisiaj Mimo wszystko trzymamy się tego, że W trakcie dla ładnych/pięknych oczu deweloperzy chcą dodawać „nowe bazy, frachtowce i tym podobne”.


Tagi: gry na świecie DLC i dodatki Hello Games No Man's Sky plany rozwoju (gry) PC PS4
Zostaw komentarz: