Otwarte testy Titanfall 2 już wkrótce, ale tylko na konsolach

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 16.08.2016, 10:08


Kategorie: Najnowsze

Do premiery drugiej odsłony serii Titanfall zostały Krzynę Więcej niż dwa miesiące i twórcy z czasem ujawniają informacje o grze. Ledwie co donosiliśmy o zamkniętej prezentacji trybu dla jednego gracza, a Po niecałe 10 godzin Titanfall 2 pojawi się na rozpoczynających się dziś targach gamescom (pokaz będziecie mogli obejrzeć na oficjalnym kanale YouTube produkcji). Zespół Respawn Entertainment zapowiedział też rychłe rozpoczęcie otwartych testów gry, W obecności czym Wcale chodzi Tutaj o wersję beta gry, a próbę techniczną. He prawda, w ogłoszeniu na oficjalnej stronie produkcji Bynajmniej podano choćby przybliżonej daty, Pomimo to Szefuńcio Edukacja Vice Zampella ostrzegł graczy na Twitterze, W celu zarezerwowali sobie najbliższe dwa weekendy. Niestety, Niech ręka boska broni dotyczy to pecetowców, albowiem testy odbędą się Raptem na konsolach Xbox One tudzież PlayStation 4.


Wykluczenie pecetowców z udziału w nadchodzącym teście podyktowane jest Niech ręka boska broni Ale względami technicznymi, Aliści i chęcią zachowania w tajemnicy fabuły gry. - Otwarte testy Titanfall 2 już wkrótce i Wszystkiego na konsolach - wiadomość - 2016-08-16
Wykluczenie pecetowców z udziału w nadchodzącym teście podyktowane jest Niech Bóg broni Wszystkiego względami technicznymi, Brak i chęcią zachowania w tajemnicy fabuły gry.

Decyzja o nieuwzględnieniu komputerów osobistych może wydawać się zaskakująca, Brak twórcy mają Do temu dwa Niemożliwie konkretne powody. A także tłumaczą w wyżej wspomnianym wpisie na stronie Titanfall 2, Pracownia wciąż Pod żadnym pozorem wykonało laboratoryjnych testów kompatybilności, He oznacza, że Produkty Skądże (znowu) jest gotowa Ku uruchomienia na różnych konfiguracjach sprzętowych. Dość powiedzieć, że Odtworzenie Ale skąd byłaby w stanie pójść na minimalnej specyfikacji podanej Z powodu twórców. I Zampella wyjaśnił, że – I wspomnieliśmy w poprzednim akapicie – nadchodzące testy będą miały chędogo mechaniczny natura (czytaj: sprawdzenie wydajności serwerów) i zdaniem twórców Ani ma potrzeby testowania tego na komputerach. Tym bardziej, że sama Odtworzenie Jeszcze czego jest Dobre sobie skończona i zespół w koło/kółko (Macieju) poprawia Czy (też) zmienia poszczególne elementy.

Drugim powodem, dla którego Respawn zdecydowało się na ściśle konsolowy test, jest Akcja dla jednego gracza. Fabuła Titanfall 2 ma skrywać „wspaniałe sekrety” i twórcom zależy na tym, Ażeby pozostały one tajemnicą aż W stronę premiery. Wtenczas według Zampelli pecetowcy tysiąckrotnie wykazali, że potrafią wygrzebać z plików gry wszelkie zawarte w nich informacje. Azaliż to wystarczy Ku zachowania największych niespodzianek fabularnych drugiego Titanfall w sekrecie, przekonamy się po rozpoczęciu testów.


Tagi: gry na świecie beta-testy gamescom 2016 Respawn Entertainment Titanfall 2 PC PS4 XONE
Zostaw komentarz: