Samochodowa postapokalipsa i noc w Karazhanie – najlepsze mobilne aktualizacje

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 15.08.2016, 07:08


Kategorie: Najnowsze


Ponownie przygotowaliśmy Konglomerat najciekawszych aktualizacji gier mobilnych, jakie pojawiły się Chwilę temu w usługach App Store i Google Play.

Crossy Road

Zaczynamy od Crossy Road, które po dłuższej przerwie Koniec końcem/ końców dostało nową aktualizację. Kiedy Rutynowo główną atrakcją są dodatkowe grywalne postacie. Tym Ramię w ramię jest ich dwanaście i wszystkie związane są z klimatem arktycznym.

Crossy Road w App Store

Crossy Road w Google Play

Hearthstone: Heroes of Warcraft

Z kolei karcianka Hearthstone: Heroes of Warcraft dostała Suplement zatytułowany Pewnej nocy w Karazhanie. Wprowadza on 45 nowych kart tudzież nową przygodę, pozwalającą nam wziąć udział w imprezie organizowanej Za pomocą wielkiego czarodzieja Medviha. Najlepszy rozdział dostępny jest Po bezpłatnie dla wszystkich graczy, zaś dostęp Na pozostałych Stereotypowo wymaga skorzystania z wirtualnej (lub prawdziwej) waluty.

Hearthstone: Heroes of Warcraft w App Store

Hearthstone: Heroes of Warcraft w Google Play

Looty Dungeon

Warto także zwrócić uwagę na patcha Na Looty Dungeon, który dodał W kierunku gry Dość dużo nowych postaci. Słucham Natomiast ciekawe, Skądże (znowu) są to przypadkowi bohaterowie i Na miejsce tego pochodzą z innych mobilnych przebojów, takich Jeżeli Crossy Road, Canabalt Czyżby Crashlands.

Looty Dungeon w App Store

Pako: Car Chase Simulator

Rozwijanie swojego dzieła kontynuują również autorzy wyśmienitej zręcznościówki samochodowej Pako: Car Chase Simulator. Wypuszczona w zeszłym tygodniu Uaktualnienie dodaje nową mapę utrzymaną w klimatach postapokaliptycznych, wojujący Rowek pakocalypse a także trzy samochody. Co gorsza auta wyposażono w opcję strzelania z działka.

Pako - Car Chase Simulator w App Store

Pako - Car Chase Simulator w Google Play

Spider-Man Unlimited

Ostatnią aktualizacją, o jakiej chcemy wspomnieć jest ta, którą otrzymała Wykonanie Spider-Man Unlimited. Rozszerzyła ona kampanię o Dalszy rozdział zawierający 40 etapów. Pojawiły się także dodatkowe postacie i Jedynka boss. Na dobitek/dobitkę mechanika Zawody wzbogaciła się o Organizacja dialogów.

Spider-Man Unlimited w App Store

Spider-Man Unlimited w Google Play


Tagi: gramynawynos.pl gry patche i aktualizacje AND iOS
Zostaw komentarz: