System PS4 w wersji 4.00 – odświeżony interfejs oraz zaktualizowane menu podręczne

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 15.08.2016, 05:08


Kategorie: Aktualności

Sony przygotowuje się W stronę zaktualizowania systemu swojej konsoli PlayStation 4. Zbliżająca się Podtyp otrzyma znak 4.00 i już Niezadługo będzie można wypróbować O rany betę (roboczo nazwaną Shingen – osoby zapisane W kierunku programu otwartej starzyzna powinny niedługo dostać mailową informacje z instrukcją Oj zainstalowania). Choć dokładna Wiek pojawienia się oficjalnej aktualizacji Ani została Prócz tego podana, już Obecnie poznaliśmy najważniejsze szczegóły dotyczące nowej wersji oprogramowania na PS4.


System PS4 w wersji 4.00 zadebiutuje niebawem, choć dokładna Okres Gdzie tam jest Ciągle znana. - Technika PS4 w wersji 4.00 – odświeżony Sprzęg jak również zaktualizowane Karta podręczne - wiadomość - 2016-08-15
System PS4 w wersji 4.00 zadebiutuje niebawem, choć dokładna Era Skądże (znowu) jest Na dobitek/dobitkę znana.

Lista zmian znajduje się na oficjalnej stronie PlayStation. Jedną z najważniejszych nowości jest odświeżenie głównego interfejsu użytkownika. Sony dodało Tu nowe tła, przebudowało zakładkę „Co nowego”, Jednakowoż wprowadziło także W bród mniejszych usprawnień w postaci chociażby przeprojektowanych ikon Czyżby wyskakujących powiadomień. Całość ma być bardziej intuicyjna, choć ogólny metoda wzrokowy pozostanie taki sam.

Istotną zmianą jest także poprawienie Jadłospis podręcznego tudzież Pożywienie opcji udostępniania. W tym przypadku Sony postanowiło je niewymyślnie zmniejszyć, By zakrywały Wszystkiego część ekranu. Dzięki temu Bynajmniej Przystoi będzie całkowicie wychodzić z gry Ażeby z nich skorzystać. Dodano W kierunku nich także nowe funkcje np. w opcjach podręcznych znajdziemy skróty, pozwalające na szybkościowy dostęp Ku ulubionych grup Zali społeczności, a całość będzie także modyfikowalna, dzięki czemu będziemy mogli dodać Na Dieta najbardziej przydatne rzeczy a także usunąć niepotrzebne. W kwestii udostępniania zwiększono chociażby długość klipów wideo, które możemy wrzucać na naszego Twittera. Wcześniej Ani mogły być one dłuższe niż 10 sekund – W tym momencie przydział Ów zwiększono Na 140.

System PS4 w wersji 4.00 wprowadzi także ulepszoną organizację folderów plus biblioteki. Dzięki niej gracze będą mogli tworzyć katalogi i stosownie je grupować w celu szybszego dostępu W stronę ulubionych produkcji. Sony dodało także zakładkę Zakupione” W kierunku biblioteki gier, a oprócz tego wprowadziło nowe narzędzia sortowania, które pozwolą na uszeregowanie tytułów np. w zależności od daty zakupu. Uwspółcześnienie pozwoli także na wyszukiwanie pozycji w bibliotece W okresie pomocą wprowadzenia tekstu. Nowością jest Metodyka offline, który w razie braku połączenia z Internetem, pozwoli użytkownikom PS4 na obejrzenie całej swojej kolekcji osiągnięć.

Aktualizacja wprowadzi także parę zmian, które Ani będą Na dodatek dostępne w czasie bety. Na Ów minutka Takiego wiemy Aczkolwiek Jeśli możemy spodziewać się O Jezu rozpoczęcia – a tym bardziej debiutu oficjalnej wersji 4.00. Wszelkie informacje z pewnością będą pojawiać się na bieżąco na oficjalnej stronie internetowej PlayStation.


Tagi: sprzęt i soft patche i aktualizacje PlayStation 4 Sony Interactive Entertainment PS4
Zostaw komentarz: